Vzhled kurzů

Vzhled kurzů

Distribuce pro individuální zákazníky

Pro uživatele, kteří si chtějí naše kurzy pro samostudium nainstalovat lokálně, nabízíme různé sady kurzů na DVD-ROM nebo ke stažení. Celý seznam distribuovaných sad naleznete v části Katalog kurzů.
Nejúplnější sada, MS Office 2010 - knihovna 15 výukových kurzů, se skládá z 298 lekcí uskupených do 15 kurzů. Pokud ji budete studovat celou, uslyšíte také 34 hodin hlasových pokynů a strávíte zhruba 150 hodin prací s lekcemi. Pro uživatele, které zajímá pouze specifická aplikace Microsoft Office, jsou k dispozici menší sady, například MS Excel 2010 - sada tří výukových kurzů.  

Distribuce pro korporátní zákazníky

Zákazníci, kteří mají vlastní LMS, si mohou naše kurzy, které jsou plně AICC a SCORM kompatibilní, naimportovat. Více podrobností naleznete v části Pro firmy.  

Navrženo pro samostatné studium krok za krokem

Většina našich kurzů je k dostání ve třech různých úrovních - pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé uživatele. Každý kurz se obyčejně skládá z přibližně 20 lekcí, z nichž každá obsahuje zhruba 30 minut interaktivních výkladů, cvičení a otázek.

Kombinované formy výuky

Každý kurz obsahuje vstupní test na začátku kurzu, které studentovi pomůže identifikovat to, co se potřebuje naučit; výklady s písemnými nebo hlasovými pokyny (nahranými ve studiu profesionálem) používají názorné simulace, které lze spustit ve 3 různých režimech podle studentovy volby; cvičení pro samostatnou práci; otázky jako přípravu na testy a závěrečný test založený na obsahu celého kurzu.

Jasná struktura, informace přímo po ruce

Přestože kurzy obsahují všechny funkce popsané výše, mají jednoduchou strukturu, která umožňuje snadnou navigaci. Manažer kurzů umožňuje uživatelům nejenom studovat obsah celého kurzu od začátku do konce, ale dává uživatelům také možnost rychle najít specifické téma, aby se naučili novým dovednostem a mohli je okamžitě použít při své práci.

Lokalizace, různé jazykové verze

V současnosti se naše kurzy nabízejí v anglické, francouzské, německé, české a slovenské lokalizaci. Více podrobností ohledně stupně lokalizace naleznete zde. Dostupnost kurzů v individuální jazykové verzi je definovaná v části Katalog kurzů.