Pro jednotlivce

Pro jednotlivce
 

Také...

...máte v úmyslu rozšířit si kvalifikaci? fotka.jpg
…potřebujete zvýšit svou produktivitu?
…se chcete připravit na lepší zaměstnání?
…si přejete ovládnout všechny funkce
    software, za který jste zaplatili?
…nebo si přejete jen získat pár nových
    dovedností?
 

Různé formy

Jednotlivci a malé organizace s přáním zlepšit své dovednosti při používání aplikací Microsoft Office mohou získat vybranou sadu kurzů na DVD-ROM nebo si je stáhnout. Tyto kurzy je možné nainstalovat na pevný disk počítače nebo na intranet společnosti. Existuje dokonce možnost studovat kurzy přímo online ze serverů pro internetovou výuku GOPAS v části Můj účet/Moje kurzy.

Součástí je Course Manager

Sada kurzů je nabízena prostřednictvím uživatelsky přívětivého Manažeru kurzů. Umožní uživateli procházet strukturou kurzu, studovat vybraný výklad, pustit se do cvičení nebo odpovědět na otázky. Program Course Manager dokáže zaznamenávat výsledky testů. Také si pamatuje, které části kurzu byly dokončeny a naznačí uživateli, které části kurzu by mohl na základě uspokojivých výsledků ve vstupním testu případně přeskočit.

Course Manager obsahuje vyhledávač, který studentům pomáhá rychle nalézt pouze ty lekce, které obsahují požadovaná klíčová slova. Knihovna kurzu je tedy vhodná nejenom pro systematické učení, ale lze ji také využít pro učení Just-in-time nebo jako Performance Support Tool (nástroj pro podporu výkonu).
Na druhou stranu však nemůže Course Manager nahradit Learning Management System (systém řízení výuky), protože ukládá svá data lokálně do profilu uživatele na uživatelův počítač a neumožňuje export nebo reporting studijních výsledků pro centrální databázi. V případě, že vás zajímá tento druh funkcionality, podívejte se, prosím do části Korporátní zákazníci.

Katalog kurzů

Chcete-li se dozvědět o dostupných knihovnách a sadách kurzů, podívejte se do Katalogu kurzů. Naleznete zde také popis obsahu až na úroveň jednotlivých lekcí. A pokud jste si vybrali odpovídající sadu nebo knihovnu kurzů, můžete si ji dokonce ihned zakoupit.

Vzdělávací instituce

Ceny uvedené v Katalogu kurzů jsou pro individuální licence. Pro vzdělávací instituce, které mají zájem až o 50 licencí, nabízíme slevu EDU 30 % z ceny individuální licence. Chcete-li získat tuto slevu, zaregistrujte se, prosím, řádně jako uživatel e-shopu a v části Můj účet/Můj účet požádejte o slevu tím, že nám zašlete požadavek „Vzdělávací sleva“.
V případě žádosti o velký počet vzdělávacích licencí, nás, prosím, kontaktujte přímo. Bude nám potěšením postarat se o ty nejpříznivější podmínky pro váš projekt.