Pro firmy

Pro firmy

Také...
 

...plánujete velké spuštění nové verze Microsoft Office?
...potřebujete ve své organizaci zvýšit produktivitu?
...se snažíte pomáhat svým zaměstnancům
    při zvyšování jejich kvalifikace?
...chcete, aby vaši zaměstnanci ovládali více funkcí
    software, za který jste zaplatili?
...máte v plánu vybudování intranetu nebo internetového
    výukového portálu?

 

 

Společnosti a organizace, které chtějí zvýšit know-how velkého počtu svých zaměstnanců, partneři nebo zákazníci mohou využít výhod nejrůznějších možností licencování a objemových slev.
Existuje několik různých metod pro přístup ke znalostem, které jsou uloženy v naší obsažné knihovně kurzů MS Office. Je vhodná nejenom pro systematické učení, ale je také často využívána pro učení Just-in-time nebo Performance Support Tool (nástroj pro podporu výkonu).

Poskytneme vám podporu pro jakýkoliv způsob využití našich kurzů. Kurzy lze integrovat do výukových portálů založených na jakýchkoliv standardních Learning Management Systems (systémy řízení výuky AICC nebo SCORM kompatibilní), mohou být hostovány na content serverech, lze je zpřístupnit pomocí intranetových stránek nebo je lze nainstalovat na souborové servery nebo na disky pracovních stanic. Můžete se spolehnout na naši zkušenost.

V případě, že máte zájem o více podrobností, prosím, kontaktujte nás přímo e-mailem nebo telefonicky.

Katalog kurzů

Chcete-li se dozvědět o dostupných knihovnách a sadách kurzů, podívejte se do Katalogu kurzů. Tam naleznete popis obsahů až na úroveň lekcí.
Zde uvedená cena je platná pouze pro individuální zákazníky. Chcete-li se dozvědět o značných objemových slevách, které jsou k dispozici korporátním zákazníkům, prosím, kontaktujte nás přímo e-mailem nebo telefonicky.

Vzdělávací instituce

Ceny uvedené v katalogu kurzů jsou pro individuální licence. Pro vzdělávací instituce, které mají zájem až o 50 licencí, nabízíme slevu EDU 30 % z ceny individuálních licencí. Chcete-li získat tuto slevu, zaregistrujte se, prosím, řádně jako uživatel e-shopu a v části Můj účet/Můj účet požádejte o slevu tím, že nám zašlete požadavek „Vzdělávací sleva“.
V případě žádosti o velký počet vzdělávacích licencí, nás, prosím, kontaktujte přímo. Bude nám potěšením postarat se o ty nejpříznivější možné podmínky pro váš projekt.