O nákupu na e-shopu

O nákupu na e-shopu

Postup nákupu

Prohlédněte si, prosím, stránku Postup nákupu.

Podmínky nákupu

Prohlédněte si, prosím, stránku Nákupní podmínky.

Produkty a jejich formy

V e-shopu nabízíme dva typy produktů: sady kurzů a knihovny kurzů.
Sada kurzů
sestává ze dvou nebo tří kurzů různé úrovně náročnosti pro odpovídající aplikaci MS Office. Příkladem mohou být tyto tři kurzy:

  • MS Excel 2010 úvod,
  • MS Excel 2010 pro středně pokročilé,
  • MS Excel 2010 pro pokročilé.

Knihovna kurzů obsahuje všechny kurzy pro všechny hlavní aplikace konkrétní verze MS Office a bývá doplněna bonusovými kurzy jako například kurzy o operačním systému Windows.
Můžete si vybrat z následujících tří forem produktu a zakoupit je podle vlastní volby jako „DVD", „Download", nebo „Online".

Vyzkoušení produktu

Pokud uvažujete o studiu kurzů online přímo z našich serverů, je cesta k vyzkoušení produktu otázkou dvou klïknutí myší. V katalogu produktů u popisu vybrané sady kurzů vyhledejte tlačítko "Spustit ukázkovou lekci" a kliknutím na tlačítko ukázkovou lekci spusťte.
Pokud si přejete studovat kurzy na svém počítači, vyberte si požadovanou sadu kurzů v katalogu produktů a stáhněte si zkušební verzi produktu.
Zkušební verze bude plně funkční pouze během zkušební doby (pokud ji ovšem neaktivujete pomocí licenčního klíče - viz „Zkušební verze se stane plnou verzí po aktivaci“). Zkušební období začíná od okamžiku prvního spuštění programu.

Zkušební verze se stane plnou verzí po aktivaci

Trial verze -> aktivace -> plný produkt


Kurzy určené ke spuštění na vašem počítači (formy produktu „DVD" a „Download"), jsou k dispozici zdarma ve zkušební verzi - „trial verze". Dokud nejsou kurzy aktivovány, fungují v plném rozsahu pouze po omezenou zkušební dobu od prvního spuštění.
Poté je nutné tyto kurzy aktivovat pomocí platného „licenčního klíče“, který obdržíte při zakoupení produktu. Aktivace změní zkušební verzi na plnohodnotný produkt, přičemž jej přizpůsobí vašemu počítači. Pak již můžete kurzy studovat na svém počítači v plném rozsahu po neomezenou dobu.
V případě online studia (forma produktu „Online“), získáte zakoupením produktu „přístup“ k vybraným kurzům, které jsou umístěny ve výukovém prostředí na našich serverech. V tomto případě proces aktivace odpadá a kurzy můžete studovat po celou dobu platnosti definovanou ve specifikaci produktu na jakémkoliv (technicky kompatibilním) počítači s přístupem k internetu.
Prodloužení doby přístupu ke kurzům online lze přikoupit za výhodnou cenu.