O kurzech

O kurzech

Katalog produktů a popis obsahu kurzů

Pro nabízené kurzy a jejich lokalizaci jděte do části Katalog kurzů. Najdete tam také detailní popis obsahu kurzů.  

Struktura kurzů

V případě, že se chcete dozvědět něco o tom, jak jsou kurzy GOPAS navrženy, můžete navštívit také část Vzhled kurzů.

Vyzkoušejte před zakoupením

Chtěli byste si raději kurz před jeho zakoupením vyzkoušet? Žádný problém. V katalogu kurzů obsahujícím na každé stránce popis kurzu si můžete vyzkoušet jeden výukový program, abyste si oněm udělali představu. Ze stejné stránky si můžete také stáhnout časovou omezenou verzi celé sady kurzů a nainstalovat ji na svůj počítač. Když uplyne zkušební doba a vy chcete pokračovat ve studiu, můžete si v našem e-shopu zakoupit licenční klíč a aktivovat sadu kurzů, kterou jste si nainstalovali.

Snadnost implementace

Naše kurzy jsou k dostání na DVD-ROM, jako soubor ke stažení nebo online. Lze je instalovat na pevný disk vašeho počítače, integrovat do intranetových stránek nebo do jakéhokoliv Learning Management System (LMS) se standardním rozhraním. Požadavky na hardware a software uživatelova počítače jsou velmi nízké a díky použití programu Flash Player, který je předinstalován ve většině internetových prohlížečů, není vyžadována instalace žádného dodatečného plug-inu. To umožňuje snadnou implementaci dokonce i ve velkých organizacích, které mívají přísná bezpečnostní opatření.

Nakonec existuje ještě nejjednodušší varianta, možnost studovat kurzy online, přímo z internetového serveru GOPAS.

Technické informace

Kurzy Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2007 a ECDL5.0 byly vyvinuty za použití technologie Adobe Flash. Z tohoto důvodu jsou minimální systémové požadavky na počítač uživatele velmi nízké - vhodný by měl být jakýkoliv běžně používaný model počítače.
Pro další technické podrobnosti a informace týkající se požadavků pro dřívější verze kurzů se, prosím, podívejte na stránku Systémové požadavky v části Podpora.