Licencování kurzů

Licencování kurzu

Individuální licence

Individuální licence je udělena osobě nebo organizaci, které zakoupili licenční klíč. Tento klíč se během instalace sady kurzů na pevný disk počítače použije pro aktivaci sady kurzů.
Tuto sadu kurzů lze nainstalovat z DVD-ROM nebo ze souborů stažených z našeho serveru. Každou nainstalovanou a aktivovanou sada kurzů může ve stejnou dobu používat pouze jeden uživatel.

Studium online

Zákazníci, kteří mají zájem o používání sady kurzů po omezenou dobu nezávisle na svém počítači, si mohou zakoupit přístup k sadě kurzů na našem serveru. Uživatel může ihned po zakoupení otevřít stránku Můj účet a v části Moje kurzy spustit rovnou sadu zakoupených kurzů.

Korporátní licence

Pro organizace, které žádají o více než 50 uživatelských licencí, se nabízí nákup objemové licence. V závislosti na zákazníkových požadavcích může být licence buď časově omezená, nebo neomezená. Podle způsobu jejího využití může být licence založena na počtu paralelních nebo jmenovitých uživatelů nebo může být dokonce pro neomezený počet uživatelů. Existuje možnost četných kombinací.

Licence výukový portál

Organizacím, které nabízejí vzdělávací služby (nebo podobné služby) veřejnosti prostřednictvím svého výukového portálu, lze udělit licenci pro integraci našich kurzů do jejich portfolia kurzů a pro prodej přístupu ke kurzům jejich vlastním zákazníkům.

Dotazy

V případě, že máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktuje nás přímo. S radostí vám nabídneme ty nejpříznivější licenční podmínky pro váš projekt.